TERRASHIELD

Kód: S066
Značka: doTERRA
459 Kč
Na dotaz

TERRASHIELD 

Směs olejů - zaštítění (repelent)

Obsah: 15ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: z 15 různých olejů (Citron, Eukalyptus, Citronella a další), účinkuje jako účinný odpuzovač všech druhů hmyzu, včetně klíšťat.

Nabízí však daleko více:

Tato směs pomáhá člověku zachovat klid ve chvílích nebezpečí nebo útoku. Posiluje ochranný štít kolem našeho těla a pomáhá nám tak navodit pocit bezpečí. Tato vlastnost je velmi důležitá zejména pro děti i dospělé, kteří mají tendenci podvědomě "splývat" s energií druhých lidí. Možná je to pro ně způsob, jak chtějí druhým "ulehčit", nebo se prostě snaží prosvětlit atmosféru ve svém okolí. Bez ohledu na motivaci jim však toto energetické splývání oslabuje energetický systém. K přebírání břemen svých blízkých mají sklony zejména miminka a malé děti, kterým pak dělá problém rozpoznat, jaké emoce jsou jejich a jaké patří jiným lidem. Tato směs může člověku pomoci oddělit vlastní energii od energií druhých.

Možno užívat neředěné na kůži.

Bezpečnostní upozornění: žádné

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení